Spotkanie opłatkowe – 22.XII.2016r.

dscn2315

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne dzielenie się opłatkiem.

Dzień 22 grudnia 2016 r. w  naszym przedszkolu był „bardzo ciepły”. To właśnie w tym dniu odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyły dzieci, rodzice i pracownicy.

Wszystkich  serdecznie przywitała pani dyrektor, dzieci z grupy „Krasnoludki” zaprezentowały montaż słowno-muzyczny – „Jak to w Betlejem było…” oraz taniec „Tańczące śnieżynki”. Po części artystycznej, miało miejsce składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Dopełnieniem serdecznej, bożonarodzeniowej atmosfery było śpiewanie kolęd, wspólnie spożyty wigilijny obiad.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim, aby ten szczególny czas

Świąt Bożego Narodzenia był okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości, a Nowy Rok 2017, by stał się czasem spełnionych marzeń i nadziei.

• zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii,
  • video na kanale YouTube,
  • jak również z linków poniżej:

– „Tańczące śnieżynki” – taniec

„Mario czy już wiesz…” – śpiewa Karolina Anders