Wycieczka dzieci i rodziców z grupy „Krasnoludki” do Jurajskiego Parku Dinozaurów – 09.06.2017r.

Wycieczka do Jurajskiego Parku Dinozaurów – Muzeum Dziejów Ziemi w Jurowcach koło Białegostoku dzieci wraz ze swoimi rodzicami z grupy „Krasnoludki” odbyła się dnia 09.06.2017 roku.

Organizatorem wycieczki była

Pani Agnieszka Zalewska – wychowawca grupy „Krasnoludki”.

Uczestnicy wycieczki podczas pobytu przeżyli niesamowitą przygodę – stojąc oko w oko z wielkimi prehistorycznymi gadami. Poznały stworzenia, które zamieszkiwały naszą planetę przed milionami lat.Wycieczka do Jurajskiego Parku Dinozaurów to nie tylko edukacja ale też  zabawa i wypoczynek. Dzieci wraz z rodzicami korzystały również z dodatkowych atrakcji jakie oferuje Park:

• odpoczynek na placu zabaw przy oczku wodnym,
  • Park linowy,
  • kolejka górska,
  • karuzela „Pająk”,
  • Basen z łódkami

Na zakończenie pobytu w Jurajskim Parku Dinozaurów było ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Wycieczka była niesamowitą frajdą, niezapomnianą przygodą i wspaniałym czasem spędzonym dziecka z rodzicami.