Gminne Przedszkole w Baranowie

Bal karnawałowy- 08.02.2018r.

W dniu 08.02.2018r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje takie jak: policjanci, strażacy, piraci, spidermani, księżniczki, wróżki, oraz wiele innych bajkowo wyglądających postaci.  Zespół „ORŁY FM” umilił uroczystość swym śpiewem, graniem oraz prowadzeniem zabaw. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Podczas zabawy dzieci mogły posilić się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.