Gminne Przedszkole w Baranowie

Lepiej czytać niż klikać”- spektakl teatralny – 20.01.2020

W poniedziałek 20.01.2020r. dzieci w naszym przedszkolu obejrzały spektakl teatralny pt. „Lepiej czytać niż klikać” w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena w Białymstoku.

W ciekawym i zabawnym przedstawieniu aktorzy przestrzegali dzieci przed zagrożeniami i uzależnieniem od gier komputerowych. Przedszkolaki poznając losy głównej bohaterki mogły ocenić zachowania dziewczynki, która uwielbiała spędzać czas przed monitorem i objadać się słodyczami. Niestety nie miała ochoty na czytanie książek ani uprawianie sportu. Z czasem zrozumiała jednak, że obcowanie z  książką niesie za sobą nieocenione korzyści.

Mamy nadzieję, że spotkanie z aktorami będzie miało wpływ na pozytywne nawyki naszych przedszkolaków.