Gminne Przedszkole w Baranowie

„Pasowanie na przedszkolaka”- 22.10.2019r.

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Grupa najmłodsza „Zielone żabki” – 3 – latki 

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Każda grupa zaprezentowała przygotowaną część artystyczną: recytowała wiersze i śpiewała piosenki otrzymując od rodziców gromkie brawa. Zanim nowo przyjęte dzieci złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań- odpowiadały na pytania dotyczące wiedzy nabytej w przedszkolu oraz wykonały zadania sprawnościowe.

Grupa „Biedroneczki” – 3-4 latki

Grupa „Pszczółki” – 5-4 latki

Grupa „Krasnoludki” – 6 latki

Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń, dyplomów i prezentów dla pasowanych dzieci. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom

za liczny udział w uroczystości i wspólną zabawę.

Podziękowania kierujemy również w stronę sponsorów, dzięki którym dzieci otrzymały upominki:

  1. Anna Andrzejewska – Apteka w Baranowie
  2. Małgorzata i Waldemar Ogonowscy  – sklep Groszek
  3.  SPS Handel S.A. – sklep „Prim”