Pożegnanie przedszkola przez grupę „Krasnoludki”- 26.06.2020

W wyjątkowej sytuacji i warunkach przyszło pożegnać Krasnoludkom”  przedszkole.

Zachowując zasady reżimu sanitarnego odbyło się krótkie spotkanie Rodziców, dzieci, wychowawczyń i Pani Dyrektor.

Padły słowa uznania dla Pań za wspólnie spędzone  lata oraz trud i zaangażowanie w edukację przedszkolną dzieci. Podziękowania złożono również Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za to, że zawsze służyły pomocą i wsparciem.

Wychowawczynie Pani Agnieszka Zalewska i Pani Agnieszka Deptuła podziękowały zarówno dzieciom jak i Rodzicom za miłą współpracę i wspólnie spędzony czas. Życzyły samych sukcesów i jak najlepszych ocen w kolejnym etapie edukacyjnym.

Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy i upominki zakupione przez Radę Rodziców.

Życzenia wakacyjne

Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok starań o wiedzę i nowe umiejętności.

Nastał czas długo oczekiwanych wakacji, czas zasłużonego odpoczynku dzieci i rodziców.

Dziękując wszystkim za wspólną pracę, za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie różnych przedsięwzięć przedszkolnych, życzliwość, a także gotowość do współpracy, za wysiłek i wspólnie spędzony czas.

Życzymy Wam, aby wakacje były spokojne, bezpieczne aby były czasem beztroskiego wypoczynku i pełne radosnych przeżyć.