Gminne Przedszkole w Baranowie

Przedstawienie „Mówię nie wszystkiemu, co złe” – Agencja Artystyczna GALANA- 20.02.2018r.

20.02.2018r ( wtorek) w naszym przedszkolu zagościli aktorzy z Agencji Artystycznej GALANA z przedstawieniem profilaktycznym pt.: „Mówię nie wszystkiemu, co złe”.

Spektakl ten miał na celu uświadomienie naszym przedszkolakom kilku niechlubnych cech, z jakimi często mamy do czynienia. Skarżenie, lenistwo, przechwalanie się i postawa egoistyczna, to tylko niektóre  z nich, jakie przewijały się w spektaklu.  Aktorzy na przykładzie znanych wierszy między innymi Jana Brzechwy czy Juliana Tuwima, pokazali, jakie mogą być skutki nieprawidłowego postępowania oraz, że nie warto myśleć tylko o sobie. Przedszkolaki nauczyły się prawidłowych postaw dzięki dobrej zabawie, a także dzięki temu, że same na chwilę mogły aktywnie uczestniczyć w spektaklu zamieniając się w aktorów i wystąpić przed swoimi kolegami i koleżankami.