Gminne Przedszkole w Baranowie

Przegląd kolęd i pastorałek- 12.01.2018r.

12.01.2018r. przedszkolaki z grupy „Wesołe Jeże” i „Kubusie Puchatki” wzięły udział w 11 Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez GOKSiR
w Baranowie.
Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym i świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci: Ewa Dawid, Kacper Bastek, Zuzia Darkowska, Marysia Kozłowska, Maja Krakowiecka oraz Zuzia Mróz, Martyna Filipowicz, Sandra Tyc z dużym zaangażowaniem przygotowywały się pod kierunkiem swoich wychowawczyń Anny Kruk i Barbary Socha. Ostatecznie wyłoniono trzech laureatów, którzy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami.
Szczególnie dumni jesteśmy z przedszkolaków: Kacpra i Mai z grupy „Wesołe Jeże” oraz Sandry z grupy „Kubusie Puchatki”, którym serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów. A za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.

 

„Aniołek maleńki” – śpiewa Ewa Dawid z grupy 6-latki „Wesołe jeże”