„Pasowanie 2022 „

26,27 i 28 października 2022 r. odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku zawitały do naszego przedszkola.

Dzieci z grupy: „Krasnoludki”, „Biedroneczki” i „Żabki” zaprezentowały swe umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc: piosenki, zabawy z chustą, gumą sensoryczną, zabawy zręcznościowe, tańce oraz kodowanie na dywanie.

Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem na twarzy, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem.

Po złożeniu obietnicy, dyrektor przedszkola Pani Anna Darkowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania na przedszkolaka oraz odznakę „Jestem przedszkolakiem”.

Gratulujemy!!!

Grupa „Krasnoludki”