Gminne Przedszkole w Baranowie

Wizyta św. Mikołaja w naszym przedszkolu

6 grudnia 2022 r. przedszkolaki otrzymały tajemniczą przesyłkę. Tak jak przypuszczały dzieci, była to paczka od Mikołaja. W jej środku znajdował się list oraz zadania do wykonania. Dzieci z ochotą zabrały się za ich wykonanie. Układały puzzle, ozdabiały sylwetę choinki, dopasowywały obrazki z zabawkami do worka, przewoziły prezenty, rozpoznawały za pomocą dotyku zabawki oraz improwizowały ruchem piosenkę o reniferach. Po wykonaniu wszystkich zadań przybył wyczekiwany gość. Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, za które odwdzięczyły się śpiewając piosenki. Spotkanie przebiegło w radosnej i przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy ks. Mariuszowi Milewskiemu oraz Piotrowi Olender, Dominikowi i Kamilowi Sęk za pomoc przy organizacji uroczystości.

Biedroneczki
Krasnoludki
Pszczółki
Żabki
Smerfy